Pozor! Používáte zastaralý prohlížeč, stránka se nemusí zobrazovat správně. Aktualizujte jej a zlepšete tak svůj uživatelský zážitek.

Matfyz.cz

Matfyz email

Chcete, aby i ostatní věděli, že jste v dobré společnosti? Vytvořte si emailové a webové přesměrování v doméně matfyz.cz.

Kromě novinek z fakultního a studentského života nabízí server matfyz.cz všem současným i bývalým studentům MFF UK (a také jiným lidem se vztahem k Matfyzu) možnost získat emailovou adresu v atraktivním tvaru:

  • jmeno.prijmeni@matfyz.cz
  • prezdivka@matfyz.cz

Spolu s emailovou adresou můžete také získat přesměrování na své webové stránky pomocí adres

  • http://jmeno.prijmeni.matfyz.cz/
  • http://prezdivka.matfyz.cz/

Pro přesměrování můžete použít také odkazy na podstránky registrovaného uživatele (např. http://prezdivka.matfyz.cz/skola/zapocet.html). Fungují také odkazy s počátečním www (např. http://www.prezdivka.matfyz.cz/).

Na serveru matfyz.cz se neuchovávají žádná data – emailové zprávy jsou přeposílány na adresu zadanou uživatelem, obdobně požadavky na webové stránky jsou pouze přesměrovány na skutečné stránky uživatele. Pro využití služeb serveru matfyz.cz je tedy nutné mít vlastní emailovou schránku a případně funkční webové stránky hostované někde jinde.

Služby serveru matfyz.cz jsou a vždy budou zcela zdarma, emailové adresy ani jiná data uživatelů nejsou a nebudou poskytována třetím stranám a slouží pouze pro zajištění provozu serveru.

registrace nového uživatele editace uživatele

vyhledání uživatele zapomenuté heslo


Kontakt pro řešení technických problémů: spravce@matfyz.cz

Matfyz.cz

Univerzita Karlova
Matematicko-fyzikální fakulta
Ke Karlovu 3
121 16  Praha 2
IČ: 00216208
DIČ: CZ00216208
web fakulty
studuj na Matfyzu
e-shop