Alumni

Benefit program

Cílem Matfyz Alumni je nabízet našim členům stále něco navíc. Proto jsme pro Vás připravili v rámci Benefit programu zajímavé výhody. Prostřednictvím partnerů Matfyz Alumni můžete jako člen využívat jednorázových, ale i dlouhodobých benefitů po předložení členských průkazů Matfyz Alumni. Díky Benefit programu dostanete slevu do fitness na studiové hodiny, ale i do posilovny. Můžete využít slevu na masáže či do kavárny. Pro Vás a Vaše děti máme zajímavé slevy do školičky, na cvičení dětí s rodiči, masáže miminek, jazykové kurzy pro děti a dílny pro děti. Slevu dostanete také do moderního science centra s 3D planetáriem a čtyřmi stovkami originálních interaktivních exponátů nebo na lékárenské zboží zboží včetně zahraničních i českých kosmetických značek. Partnerem Alumni Matfyz je i Matfyz. Nabídne Vám brzy slevu na Univerzitu třetího věku, do vydavatelství Matfyzpress a také EXKLUZIVNĚ na pronájem Refektáře na Malé Straně. Dále můžete využít slevy na sestavení autobusového zájezdu na míru. A aby toho nebylo málo, do budoucna plánujeme za příznivou cenu organizovat autobusové zájezdy například do vánočních Drážďan nebo do Vídně.

 1. Fitness Euforie. Benefit: sleva 20% do posilovny a na skupinová cvičení.
 2. Autobusová doprava Praha. Benefit: Sestavení autobusového zájezdu na míru s konkrétní slevou.
 3. Autobusová doprava pro školy. Benefit: Sestavení autobusového zájezdu na míru s konkrétní slevou.
 4. Masáže pro absolventy MFF UK – v Praze-Uhříněvsi. Benefit: sleva 20% z ceny masáže platí ve středu a v neděli.
 5. iQLANDIA Liberec. Benefit: sleva 10% na vstupné.
 6. Lékárna U Zlatého slunce. Benefit: sleva 8% na nákup volně prodejných léčivých přípravků, kosmetiky a na antikoncepci.
 7. Kroužek, studio pro rodinu. Benefit: Sleva na Školičku pro děti do 5 let – 350 Kč / dopoledne jednorázově, 300 Kč / dopoledne s předplatným na 10 návštěv (cena zahrnuje 10 % slevu pro členy Alumni Matfyz). Cvičení Mama fit a regenerační cvičení – 700 Kč předplatné na 5 lekcí (cena zahrnuje 10 % slevu pro členy Matfyz Alumni).
 8. MFF UK – U3V. Benefit: 60% sleva na kurzy.
 9. MatfyzPress. Benefit: sleva 8%.
 10. Divoké matky. Benefit: sleva 10%z na konzumaci.
 11. Jadran Express. Benefit: Sestavení autobusového zájezdu na míru s konkrétní slevou.
 12. MFF UK. Pronájem Refektáře. Benefit: sleva od září 2015.
 13. PODOest. Benefit: sleva 10% na služby
 14. Centrum Babylon Liberec. Benefit: sleva 35% na celodenní vstupné, 10% na rodinné vstupné do Aquaparku, Lunaparku, Wellness a na balíčky – kombinované vstupné. Nutné rezervovat dopředu. Po domluvě.
 15. Chalupa & Klíma s.r.o.. Benefit: sleva 10% na produkty na druhý nákup po registraci (o více info pište na alumni@mff.cuni.cz)
 16. Květiny Flowery. Benefit: sleva 10% na produkty
 17. BONGO Brno. Benefit: sleva 5% z ceny vstupného
 18. Ruční mytí aut – Petr Opálka. Benefit: sleva speciální cenová nabídka pro Matfyz Alumni
 19. „Allianz“ – pro studenty UK možnost využít v období letní sezóny (tj. do 30. 9. 2016) slevu 20 % na jakékoliv cestovní pojištění. Sleva je použitelná při online sjednání přes odkaz https://online.allianz.cz/…ni-pojisteni?….

Alumni Matfyz.cz

Matfyz Alumni, z. s.
Ke Karlovu 3
121 16 Praha 2
IČ: 02309939
DIČ: CZ02309939
E-mail: alumni@mff.cuni.cz

Web Fakulty
Studuj na MFF