Alumni

Benefit program

Cílem Matfyz Alumni je nabízet našim členům stále něco navíc. Proto jsme pro Vás připravili v rámci Benefit programu zajímavé výhody. Prostřednictvím partnerů Matfyz Alumni můžete jako člen využívat jednorázových, ale i dlouhodobých benefitů po předložení členských průkazů Matfyz Alumni. Díky Benefit programu dostanete slevu do fitness na studiové hodiny, ale i do posilovny. Můžete využít slevu na masáže či do kavárny. Pro Vás a Vaše děti máme zajímavé slevy do školičky, na cvičení dětí s rodiči, masáže miminek, jazykové kurzy pro děti a dílny pro děti. Slevu dostanete také do moderního science centra s 3D planetáriem a čtyřmi stovkami originálních interaktivních exponátů nebo na lékárenské zboží zboží včetně zahraničních i českých kosmetických značek. Partnerem Alumni Matfyz je i Matfyz. Nabídne Vám brzy slevu na Univerzitu třetího věku, do vydavatelství Matfyzpress a také EXKLUZIVNĚ na pronájem Refektáře na Malé Straně. Dále můžete využít slevy na sestavení autobusového zájezdu na míru. A aby toho nebylo málo, do budoucna plánujeme za příznivou cenu organizovat autobusové zájezdy například do vánočních Drážďan nebo do Vídně.

  1. Autobusová doprava Praha. Benefit: Sestavení autobusového zájezdu na míru s konkrétní slevou.
  2. Autobusová doprava pro školy. Benefit: Sestavení autobusového zájezdu na míru s konkrétní slevou.
  3. iQLANDIA Liberec. Benefit: sleva 10% na vstupné.
  4. Lékárna U Zlatého slunce. Benefit: sleva 8% na nákup volně prodejných léčivých přípravků, kosmetiky a na antikoncepci.
  5. MFF UK – U3V. Benefit: 60% sleva na kurzy.
  6. MatfyzPress. Benefit: sleva 8%.
  7. Jadran Express. Benefit: Sestavení autobusového zájezdu na míru s konkrétní slevou.
  8. MFF UK. Pronájem Refektáře. Benefit: sleva od září 2015.
  9. Centrum Babylon Liberec. Benefit: sleva 35% na celodenní vstupné, 10% na rodinné vstupné do Aquaparku, Lunaparku, Wellness a na balíčky – kombinované vstupné. Nutné rezervovat dopředu. Po domluvě.

Alumni Matfyz.cz

Matfyz Alumni, z. s.
Ke Karlovu 3
121 16 Praha 2
IČ: 02309939
DIČ: CZ02309939
E-mail: alumni@mff.cuni.cz

Web Fakulty
Studuj na MFF