Pozor! Používáte zastaralý prohlížeč, stránka se nemusí zobrazovat správně. Aktualizujte jej a zlepšete tak svůj uživatelský zážitek.

Matfyz.cz

KOMIX

KOMIX je česká společnost založená v roce 1992. Specializuje se zejména na dodávky informačních systémů nebo aplikací na klíč, dále pak na integrační nebo transformační projekty. Poskytuje také konzultační služby zaměřené jak na návrh informačních systémů, tak na jejich kvalitu, testování a provoz.

Již pětadvacet let úspěšně aplikujeme moderní informační technologie v klíčových státních institucích i významných společnostech. Zakládáme si na tom, aby naše řešení byla efektivní a spolehlivá. Dodržení domluveného termínu i ceny je pro nás svaté. Realizované projekty mají silné zázemí v našem různorodém kolektivu, kde se doplňují znalosti zkušených odborníků se svěžestí, kreativitou a elánem mladších kolegů. Společně sdílíme vášeň pro hledání jednoduchých odpovědí na složité otázky a spolu se zákazníkem vytváříme unikátní know-how, které nám umožňuje nalézat společná, často neotřelá řešení.

Studentům Matfyzu nabízíme možnost spolupracovat na diplomových pracích. Témata, která zpracoval Jan Vrána (KOMIX) ve spolupráci s Martinem Nečaským (Matfyz), se zaměřují na náš produkt ERIAN. Jan Vrána stál u jeho vývoje od samého začátku a vyhrál s ním také soutěž IT produkt roku.

Studenti si mohou vybrat mezi tématy Uživatelské rozhraní systému ERIAN v prostředí webových technologií nebo Realizace nových interpreterů predikčních modelů do systému ERIAN. Věříme, že budete s vedením diplomových prací spokojeni.

 

Matfyz.cz

Univerzita Karlova
Matematicko-fyzikální fakulta
Ke Karlovu 3
121 16  Praha 2
IČ: 00216208
DIČ: CZ00216208
web fakulty
studuj na Matfyzu
e-shop