Pozor! Používáte zastaralý prohlížeč, stránka se nemusí zobrazovat správně. Aktualizujte jej a zlepšete tak svůj uživatelský zážitek.

Matfyz.cz

ATEsystem Jablonec

Hlavním zaměřením společnosti ATEsystem Jablonec s.r.o. je vývoj, návrh a realizace technických a programových systémů průmyslové automatizace v oblasti zpracování obrazu včetně problematiky řešení nasvícení zkoumané scény.

ATEsystem Jablonec chce na trhu působit svými jedinečnými znalostmi a zkušenostmi a nabídnout řešení v oblasti kontroly, měření a datového zpracování. Realizační tým tvoří odborníci, kteří se dosud zabývali výzkumem, návrhem a realizací projektů pro kvalitativní hodnocení bižuterních výrobků. Společnost je úzce propojena s mateřskou společnosti ATEsystem s. r. o. v Ostravě.

S ohledem na rozvoj a další růst znalostí firma navazuje spolupráci rovněž s akademickými institucemi, jako jsou například Technická univerzita v Liberci, Matematicko-fyzikální fakulta UK, Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze či Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB-TU Ostrava. Jak studentům, tak pracovníkům těchto institucí bude do budoucna nabízet různé formy pomoci a spolupráce týkající se například studentských prací.

 

Matfyz.cz

Univerzita Karlova
Matematicko-fyzikální fakulta
Ke Karlovu 3
121 16  Praha 2
IČ: 00216208
DIČ: CZ00216208
web fakulty
studuj na Matfyzu
e-shop